111

Katru vakaru 18.30 – JAUNAVAS MARIJAS LITĀNIJA un Sv.Mise

CETURDIENA 2.maijā
07.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise un Sv.Stunda

PIEKTDIENA 3.maijā 
SV.APUSTUĻU FILIPA UN JĒKABA SVĒTKI
07.00 – Sv.Mise par dzīvajiem,
18.30 – Jaunavas Marijas litānija,
19.00 – Sv.Mise par J.Mukānu, Jēzus Sirds dievkalpojums

SESTDIENA 4.maijā 
07.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise par aicinājumiem uz priesterību un garīgo kārtu

SVĒTDIENA 5.maijā 
LIELDIENU III SVĒTDIENA, adorācijas svētdiena
09.30 - Sv.Mise,
12.00 - Sv.Mise,
16.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise, Jēzus Sirds litānija, procesija, reliģisko priekšmetu pasvētīšana

SESTDIENA 11.maijā 
LURDAS DIEVMĀTES piemiņas diena
09.30 - Sv.Mise pie Lurdas Dievmātes poļu valodā,
12.00 - Sv.Mise latviešu valodā,
18.30 – Sv.Mise latviešu valodā

SVĒTDIENA 12.maijā 
LIELDIENU IV SVĒTDIENA, jeb Labā Gana svētdiena
09.30 - Sv.Mise,
12.00 - Sv.Mise,
16.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise

SVĒTDIENA 19.maijā
LIELDIENU V SVĒTDIENA
09.30 - Sv.Mise,
12.00 - Sv.Mise,
16.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise

SESTDIENA 25.maijā 
07.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise par mūsu mirušajiem

SVĒTDIENA 26.maijā 
LIELDIENU VI SVĒTDIENA
09.30 - Sv.Mise,
12.00 - Sv.Mise,
16.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise
Plkst.15.00 Kapu svētki Komunālajos kapos Sv.Mise

CETURTDIENA 30.maijā
KUNGA DEBESKĀPŠANAS SVĒTKI
09.30 - Sv.Mise,
12.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise

PIEKTDIENA 31.maijā 
VISSVĒTĀS JAUNAVAS MARIJAS APMEKLĒŠANAS, svētki
07.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise, maija mēneša noslēgums, TE DEUM LAUDAMUS, relikvijas

 

111

GAVĒNA REKOLEKCIJAS

CETURDIENA 04.aprīlī
17.3o – Krusta ceļš un Sv.Mise poļu valodā

PIEKTDIENA 05.aprīlī
07.00 – Sv.Mise poļu valodā,
09.30 -  Sv.Mise latviešu valodā,
17.30 – Krusta ceļš un Sv.Mise latviešu valodā

SESTDIENA 06.aprīlī
07.00 – Sv.Mise latviešu valodā,
09.30 -  Sv.Mise poļu valodā,
18.00 – Rūgtās sāpes un Sv.Mise poļu valodā

SVĒTDIENA 07.aprīlī
GAVĒŅA V SVĒTDIENA, rekolekciju noslēgums
09.30 - Sv.Mise poļu valodā,
12.00 - Sv.Mise latīņu-latviešu valodā,
16.00 - Sv.Mise krievu valodā,
17.30 – Rūgtās sāpes un Sv.Mise latviešu valodā

CETURDIENA 11.aprīlī
LURDAS DIEVMĀTES piemiņas diena
09.30 – Sv.Mise pie Lurdas Dievmātes poļu valodā,
12.00 un 18.30 – Sv.Mise latviešu valodā

SVĒTDIENA 14.aprīlī
PŪPOLU SVĒTDIENA
9.30, 12.00, 16.00 un 18.30 – Sv.Mise

Ziedojumi tiek vakti Rīgas Metropolijas garīgā semināra uzturēšanai, pēc savām spējām atbalstīsim šo cēlo mērķi

CETURTDIENA 18.aprīlī
LIELĀ CETURTDIENA
18.30 Sv.Mise – pateicība Jezum par Vissvētāko Sakramentu latviešu valodā

PIEKTDIENA 19.aprīlī
LIELĀ PIEKTDIENA – Kunga ciešanu un nāves piemiņas diena,
stingrs gavēnis
17.00 Lielās Piektdienas dievkalpojums poļu valodā
Par Kristus krusta adorāciju pilnas atlaidas

SESTDIENA 20.aprīlī
LIELĀ SESTDIENA
No plkst. 6.00 līdz 12.00 adorācija latviešu valodā
12.00 – Sv.Mise – uguns un ūdens pasvētīšana, poļu valodā

SVĒTDIENA 21.aprīlī
LIELDIENAS – JĒZUS KRISTUS AUGŠĀMCELŠANĀS SVĒTKI
7.00 – Rezurekcija, procesija, Sv.Mise poļu valodā
12.00, 16.00, 19.00 – Sv.Mise

PIRMDIENA 22.aprīlī
OTRĀS LIELDIENAS
Sv.Mise – 9.30, 12.00, un 19.00

SESTDIENA 27.aprīlī
7.00, 19.00 Sv.Mise par mūsu mirušajiem

SVĒTDIENA 28.aprīlī
LIELDIENU II. SVĒTDIENA
KUNGA ŽĒLSIRDĪBAS SVĒTDIENA
Sv.Mise - 9.30, 12.00, 16.00 un 19.00

 

111

PIEKTDIENA 1.martā
7.oo - Sv.Mise
17.3o – Sv.Mise par dzīvajiem,
Jēzus Sirds dievkalpojums

SESTDIENA 2.martā
7.oo – 17.3o - Sv.Mise pie Lurdas Dievmātes
par aicinājumiem uz priesterību un garīgo kārtu

SVĒTDIENA 3.martā
PARASTĀ LITURĢISKĀ LAIKA POSMA VIII SVĒTDIENA,
adorācijas svētdiena
Sv.Mise – 9.3o, 12.oo - procesija,
16.oo un 17.3o - reliģisko priekšmetu pasvētīšana

PIRMDIENA 4.martā
SV.KAZIMIRA ATLAIDAS,
Sv.Mise - 9.3o pie Sv. Kazimira altāra latviešu valodā,
12.oo un 17.3o – poļu valodā, procesija, atlaidu noslēgums

TREŠDIENA 6.martā
PELNU DIENA, stingrs gavēnis un atturība no gaļas ēdieniem
Sv.Mise - 7.oo
17.3o – Krusta ceļš
18.3o – Sv.Mise

Gavēņa laikā KRUSTA CEĻŠ – otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās – 17.3o
Svētdienās un svētku dienās – pēc Sv.Mises plkst. 9.3o
Rūgtās sāpes – sestdienās, svētdienās un svētku dienās plkst.18.oo
Svētku dienās 19.martā un 25.martā – „Krusta ceļš” un „Rūgtās sāpes” nav

SVĒTDIENA 10.martā
GAVĒŅA I SVĒTDIENA
Sv.Mise – 9.3o, 12.oo, 16.oo un 18.3o

PIRMDIENA 11.martā
LURDAS DIEVMĀTES PIEMIŅAS DIENA
Sv.Mise – 9.3o pie Lurdas Dievmātes altāra latviešu valodā,
12.oo un 18.3o poļu valodā

SVĒTDIENA 17.martā
GAVĒŅA II SVĒTDIENA
Sv.Mise – 9.3o, 12.oo,16.oo un 18.3o

OTRDIENA 19.martā
SV.JĀZEPA – VISSVĒTĀKĀS JAUNAVAS MARIJAS
LĪGAVAIŅA SVĒTKI
Sv.Mise - 9.3o, 12.oo un 18.3o

SVĒTDIENA 24.martā
GAVĒŅA III SVĒTDIENA
Sv.Mise – 9.3o, 12.oo,16.oo un 18.3o

PIRMDIENA 25.martā
PASLUDINĀŠANAS SVĒTKI
Sv.Mise - 9.3o, 12.oo un 18.3o atlaidu noslēgums

SESTDIENA 30.martā
Sv.Mise – 7.oo un 18.3o par mūsu mirušajiem

SVĒTDIENA 31.martā
GAVĒŅA IV SVĒTDIENA
Sv.Mise – 9.3o, 12.oo,16.oo un 18.3o

 

111

PIEKTDIENA 1.februārī
7.oo – Sv.Mise par dzīvajiem
17.3o – Sv.Mise, Jēzus Sirds dievkalpojums

SESTDIENA 2.februārī
KUNGA PREZENTĀCIJA SVĒTNĪCĀ
Sveču diena, Konsekrēto personu diena
Sv.Mise - 9.3o, 12.oo, 17.3o pie Lurdas
Dievmātes par aicinājumiem uz priesterību un garīgo kārtu

SVĒTDIENA 3.februārī
PARASTĀ LITURĢISKĀ LAIKAPOSMA IV SVĒTDIENA,
Sv.Blazija piemiņas diena, adorācijas svētdiena
Sv.Mise - 9.3o, 12.oo - procesija, 16.oo, 17.3o - reliģisko priekšmetu pasvētīšana
Pēc katras Sv.Mises svētība ar Sv.Blazija svecēm pret kakla slimībām

OTRDIENA 5.februārī
Sv.Agatas jaunavas un mocekles piemiņas diena
Pēc Sv.Mises 7.oo un 17.3o svētī Sv. Agatas maizi un ūdeni

SVĒTDIENA 10.februārī
PARASTĀ LITURĢISKĀ LAIKAPOSMA V SVĒTDIENA
Sv.Mise - 9.3o, 12.oo, 16.oo, 17.3o – procesija

PIRMDIENA 11.februārī
LURDAS DIEVMĀTES atlaidas
Sv.Mise - 9.3o – pie Lurdas Dievmātes latviešu valodā, 12.oo,
17.3o – Sv.Mise poļu valodā, procesija, Te Deum laudamus relikvijas

SVĒTDIENA 17.februārī
PARASTĀ LITURĢISKĀ LAIKAPOSMA VI SVĒTDIENA
Sv.Mise - 9.3o, 12.oo, 16.oo, 17.3o

SESTDIENA 23.februārī
Sv.Mise – 7.oo un 17.3o par mūsu mirušajiem

SVĒTDIENA 24.februārī
PARASTĀ LITURĢISKĀ LAIKAPOSMA VII SVĒTDIENA
Sv.Mise - 9.3o, 12.oo, 16.oo, 17.3o

 

111

OTRDIENA 01.janvārī
JAUNAIS GADS
VISSV.JAUNAVAS MARIJAS DIEVA MĀTES SVĒTKI
Sv.Mise – 9.3o, 12.oo, 16.oo un 17.3o

CETURTDIENA 03.janvārī
7.oo un 17.3o Sv. Stunda

PIEKTDIENA 04.janvārī
7.oo – Sv.Mise par dzīvajiem,
17.3o Sv.Mise un Jēzus Sirds dievkalpojums

SESTDIENA 05.janvārī
Sv.Mise – 7.oo un 17.3o pie Lurdas
Dievmātes par aicinājumu uz priesterību un garīgo kārtu

SVĒTDIENA 06.janvārī
II SVĒTDIENA PĒC ZIEMASSVĒTKIEM
KUNGA EPIFĀNIJA – TRIJU ĶĒŅIŅU SVĒTKI, adorācijas svētdiena
Sv.Mise – 9.3o, 12.oo - procesija,
16.oo un 17.3o - reliģisko priekšmetu pasvētīšana

PIEKTDIENA 11.janvārī
LURDAS DIEVMĀTES ATCERES DIENA
Sv.Mise – 9.3o pie Lurdas Dievmātes altāra, latviešu valodā
Sv.Mise – 12.oo un 17.3o poļu valodā

SVĒTDIENA 13.janvārī
III SVĒTDIENA PĒC ZIEMASSVĒTKIEM
KUNGA KRISTĪŠANAS SVĒTKI
Sv.Mise – 9.3o, 12.oo, 16.oo un 17.3o

No 18. līdz 25.janvārim lūgšanu nedēļa par kristiešu vienību. Visi ticīgie, kas piedalās šīs nedēļas lūgšanās, var saņemt pilnas atlaidas.

SVĒTDIENA 20.janvārī
PARASTĀ LITURĢISKĀ LAIKAPOSMA II SVĒTDIENA,
Sv.Mise – 9.3o, 12.oo, 16.oo un 17.3o

SESTDIENA 26.janvārī
Sv.Mise – 7.oo un 17.3o par mūsu mirušajiem

SVĒTDIENA 27.janvārī
PARASTĀ LITURĢISKĀ LAIKAPOSMA III SVĒTDIENA,
Sv.Mise – 9.3o, 12.oo, 16.oo un 17.3o

CETURTDIENA 31.janvārī
7.oo un 17.3o Sv. Stunda (pirms mēneša I. piektdienas)