111

CO DZIEŃ WIECZOREM
17.3o – Różaniec
18.oo – Msza Św.

40-godzinne nabożeństwo

CZWARTEK 3 pazdziernika
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, adoracyjna
07.00 - Msza Św.,
18.00 – Różaniec, Msza Św. w języku polskim, procesija

PIĄTEK 4 pazdziernika
07.00 - Msza Św. w języku polskim,
12.00 - Msza Św. w języku polskim,
18.00 - Msza Św. w języku łotewskim

SOBOTA 5 pazdziernika
07.00 – Msza Św. w języku łotewskim
12.00 - Msza Św. w języku łotewskim
18.00 – Msza Św. w języku polskim

NIEDZIELA 6 pazdziernika
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św. w języku polskim,
12.00 - Msza Św. w języku łotewskim,
16.00 - Msza Św. w języku rosyjskim,
18.00 – Msza Św. w języku łotewskim, procesja, Te Deum laudamus, relikwie, poświęcenie przedmiotów religijnych

PIĄTEK 11 pazdziernika
Dzień pamięci Matki Bożej z Lourdes
09.30 - Msza Św. przy ołtarzu Matki Boskiej z Lourdes w języku łotewskim
12.00 - Msza Św. w języku polskim
18.00 - Msza Św. w języku polskim

NIEDZIELA 13 pazdziernika
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
18.00 – Msza Św.

NIEDZIELA 20 pazdziernika
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
18.00 – Msza Św.

SOBOTA 26 pazdziernika
07.00 - Msza Św.,
18.00 – Msza Św. w intencji zmarłych

NIEDZIELA 27 pazdziernika
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
18.00 – Msza Św.

CZWARTEK 31 pazdziernika
07.00 - Msza Św.,
18.00 – zakończenie nabożeństwa Różańcowego, TE DEUM LAUDAMUS, relikwija

Mszy Św.wieczorowe od 1 listopada aż do środy Popielcowej – będą odprawiane o godzinie 17.3o.
W środę Popielcową i w okresie Wiełkiego Postu o godzinie 17.3o Droga krzyżowa i o godzinie 18.3o Msza Św.

 

111

NIEDZIELA 1 września
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, adoracyjna
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
19.00 – Msza Św., procesija, poświęcenie przedmiotów religijnych

CZWARTEK 5 września
07.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św. i Godzina Św.

PIĄTEK 6 września
07.00 – Msza Św.,
19.00 – Msza Św., nabożeństwo do Serca Jezusa

SOBOTA 7 września
07.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św. o powołanie kapłańskie i zakonne przy ołtarzu Matki Boskiej Lurd, procesija

NIEDZIELA 8 września
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ODPUSTY ku czci urodzin NAJŚW. MARYJI PANNY
09.30 - Msza Św. ,
12.00 - Msza Św. ,
16.00 - Msza Św. ,
19.00 – Msza Św. , procesija, Te Deum laudamus, relikwija

WTOREK 10 września
rozpoczęcie nowenny ku czci Św.Stanisława Kostki
07.00 - Msza Św.,
19.00 – Msza Św., procesija

ŚRODA 11 września
Dzień pamięci Matki Bożej z Lourdes
09.30 - Msza Św. (przy ołtarzu Matki Boskiej z Lourdes w języku łotewskim)
12.00 - Msza Św. (w języku polskim)
19.00 - Msza Św. (w języku polskim)

CZWARTEK 12 września
DZIEŃ IMIENIA NAJŚW.MARII PANNY
07.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św.
O godz.12.oo – Msza Św. na cmetarzu katolickim

NIEDZIELA 15 września
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
19.00 – Msza Św.

ŚRODA 18 września
Zakończenie nowenny ŚW .STANISŁAWA KOSTKI
09.30 -Msza Św. (przy ołtarzu Św.Stanisława Kostki w języku łotewskim),
12.00 - Msza Św. (w języku polskim)
19.00 - Msza Św. (w języku polskim, procesija, Te Deum laudamus)

NIEDZIELA 22 września
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św. ,
12.00 - Msza Św. ,
16.00 - Msza Św. ,
19.00 – Msza Św.

SOBOTA 28 września
07.00 - Msza Św. ,
19.00 – Msza Św. w intencji zmarłych

NIEDZIELA 29 września
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
19.00 – Msza Św.

W pazdzierniku Różaniec będzie odmawiany o godz.17.3o, Msza Św. – 18.oo

111

CZWARTEK 1 sierpnia
07.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św. i Godzina Św.

PIĄTEK  2 sierpnia
07.00 – Msza Św. w intencji żywych
19.00 – Msza Św. i nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa

SOBOTA 3 sierpnia
07.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św. o powołanie kapłańskie i zakonne przy ołtarzu Matki Boskiej z Lourdes

NIEDZIELA 4 sierpnia
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, niedziela adoracyjna, ofiara będzie zbierana na otrzymanie duchownego Seminarium w Rydze
09.30 - Msza Św.,
12.00 - O godzine 12.oo Wizytacija J.E. biskupa J.Bula, będzie odzielony sakrament Bierzmowania,
19.00 - Msza Św. w języku rosijskim

NIEDZIELA 11 sierpnia, Dzień pamięci Matki Bożej z Lourdes
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św. przy ołtarzu Matki Boskiej z Lourdes, w języku polskim
12.00 - Msza Św. w języku łotewskim,
16.00 - Msza Św.,
19.00 – Msza Św.

ŚRODA 14 sierpnia
Dzień pamięci Św.biskupa Meinarda
07.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św., procesija

CZWARTEK 15 sierpnia
WNIEBOWZIĘCIA NAJŚW. MARYJI PANNY, KRÓLOWEJ ZIEMI MARYJI
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św., procesija, TE DEUM LAUDAMUS, poświęcenia ziół i kwiatów

NIEDZIELA 18 sierpnia
XX NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
19.00 – Msza Św.

NIEDZIELA 25 sierpnia
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
19.00 – Msza Św.

SOBOTA 31 sierpnia
07.00 - Msza Św.,
o godzinie 11.oo – Msza Św .i poświęcenia dzieci, młodziežy, nauczicieli, rodziców przed rozpoczęciem Nowego Szkołnego Roka Dla otrzymania obfitej łaski Bożej możliwość dójść do Spowiedzi i do Komunji Św.
19.00 – Msza Św. w intencji zmarłych

 

111

CZWARTEK 4 lipca
07.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św., Godzina Św

PIĄTEK 5 lipca
07.00 – Msza Św. w intencji żywych
19.00 – Msza Św., nabożeństwo ku czci Serca Jezusa

SOBOTA 6 lipca
07.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św. o powołanie kapłańskie i zakonne przy ołtarzu Matki Boskiej z Lourdes

NIEDZIELA 7 lipca
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, adoracja
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św., procesja, poświęcenie przedmiotów religijnych

CZWARTEK 11 lipca
Święto Św.Benedykta Dzień pamięci Matki Bożej z Lourdes
09.30 - Sv.Mise przy ołtarzu Matki Boskiej z Lourdes, w języku łotewskim,
12.00 - Msza Św. w języku polskim,
19.00 – Msza Św. w języku polskim

NIEDZIELA 14 lipca
XV NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św.

NIEDZIELA 21 lipca
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św.

SOBOTA 27 lipca
07.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św. w intencji zmarłych

NIEDZIELA 28 lipca
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA Rocznica wyświęcenia kościolów Ryżskiej Metropolii
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
O godzinie 15.oo nabożeństwo na cmentarzu katolickim w Daugawpilse
O godzinie 19.oo Msza Św. w języku rosijskim

 

111

Codzienne nabożeństwo o godz.18.3o - litanija do Serca Jezusa i Msza Św.

SOBOTA 1 czerwca
07.00 - Msza Św.,
18.30 - nabożeństwo ku czci Serca Jezusa i Msza Św. o powołanie kapłanskie i zakonne przy ołtarzu Matki Boskiej Lourdes

NIEDZIELA 2 czerwca
VII NIEDZIELA WIELKANOCNA, niedziela adoracyjna
09.30 – Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 – Msza Św.,
18.30 – Msza Św., nabożeństwo ku czci Serca Jezusa, poświęcenie przedmiotów religijnych

PIĄTEK 7 czerwca
07.00 - Mszy Św. w intencji żywych,
18.30 - Jēzus Sirds litānija un Sv.Misenabożeństwo ku czci Serca Jezusa i Msza Św.

NIEDZIELA 9 czerwca 
ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO - ZIELONE ŚWIĄTKI
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św.

PONIEDZIAŁEK 10 czerwca
DRUGI DZIEŃ ZIELONYCH ŚWIĄT
09.30 - Msza Św.,
12.00 -Msza Św.,
19.00 – Msza Św.

WTOREK 11 czerwca
Dzień pamięci MATKI BOŻEJ Z LOURDES
09.30 - przy ołtarzu Matki Boskiej z Lourdes, w języku łotewskim,
12.00 - Msza Św. w języku polskim,
19.00 - Msza Św. w języku polskim

NIEDZIELA 16 czerwca
TRÓJCA ŚWIĘTA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
18.30 - Msza Św.

ŚRODA 19 czerwca
07.00 -Msza Św.,
18.30 - Msza Św., procesija, rozpoczęcie oktawy Bożego Ciała

CZWARTEK 20 czerwca
BOŻE CIAŁO – NAJŚW.CIAŁO I KREW PANA JEZUSA CHRYSTUSA,
09.30 - po Mszy Św. nabożeństwo czerwcowe
12.00 - po Mszy Św. nabożeństwo czerwcowe

O godzinie 19.oo Msza Św.w naszym kośćielie nie będzie
O godzinie 19.oo Msza Św uroczysta odbędzie się tylko w kośćielie Św.Piotra

NIEDZIELA 23 czerwca
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
19.00 - Msza Św., nabożeństwo ku czci Serca Jezusa, procesija 4 Ewangeliji, poświecenie przedmiotów religijnych

CZWARTEK 27 czerwca 
zakończenie oktawy BOŻEGO CIAŁA
07.00 - Msza Św.,
18.30 - Msza Św., nabożeństwo czerwcowe, procesija,TE DEUM LAUDAUM, poświęcenie dzieci i kwiatów, relikwija.

PIĄTEK 28 czerwca
NAJŚW. SERCE JEZUSA - święto
07.00 - Mszy Św. w intencji żywych, 
18.30 - nabożeństwo ku czci Serca Jezusa i Msza Św.

SOBOTA 29 czerwca
ŚWIĘTO PIOTRA I PAWŁA
09.30 - Msza Św,
12.00 - Msza Św,
18.30 - nabożeństwo czerwcowe,w intencji zmarłych

NIEDZIELA 30 czerwca
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
09.30 - Msza Św.,
12.00 - Msza Św.,
16.00 - Msza Św.,
18.30 - Msza Św., zakończenie nabożeństwa czerwcowe

 

111

Katru vakaru 18.30 – JAUNAVAS MARIJAS LITĀNIJA un Sv.Mise

CETURDIENA 2.maijā
07.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise un Sv.Stunda

PIEKTDIENA 3.maijā 
SV.APUSTUĻU FILIPA UN JĒKABA SVĒTKI
07.00 – Sv.Mise par dzīvajiem,
18.30 – Jaunavas Marijas litānija,
19.00 – Sv.Mise par J.Mukānu, Jēzus Sirds dievkalpojums

SESTDIENA 4.maijā 
07.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise par aicinājumiem uz priesterību un garīgo kārtu

SVĒTDIENA 5.maijā 
LIELDIENU III SVĒTDIENA, adorācijas svētdiena
09.30 - Sv.Mise,
12.00 - Sv.Mise,
16.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise, Jēzus Sirds litānija, procesija, reliģisko priekšmetu pasvētīšana

SESTDIENA 11.maijā 
LURDAS DIEVMĀTES piemiņas diena
09.30 - Sv.Mise pie Lurdas Dievmātes poļu valodā,
12.00 - Sv.Mise latviešu valodā,
18.30 – Sv.Mise latviešu valodā

SVĒTDIENA 12.maijā 
LIELDIENU IV SVĒTDIENA, jeb Labā Gana svētdiena
09.30 - Sv.Mise,
12.00 - Sv.Mise,
16.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise

SVĒTDIENA 19.maijā
LIELDIENU V SVĒTDIENA
09.30 - Sv.Mise,
12.00 - Sv.Mise,
16.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise

SESTDIENA 25.maijā 
07.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise par mūsu mirušajiem

SVĒTDIENA 26.maijā 
LIELDIENU VI SVĒTDIENA
09.30 - Sv.Mise,
12.00 - Sv.Mise,
16.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise
Plkst.15.00 Kapu svētki Komunālajos kapos Sv.Mise

CETURTDIENA 30.maijā
KUNGA DEBESKĀPŠANAS SVĒTKI
09.30 - Sv.Mise,
12.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise

PIEKTDIENA 31.maijā 
VISSVĒTĀS JAUNAVAS MARIJAS APMEKLĒŠANAS, svētki
07.00 - Sv.Mise,
18.30 - Sv.Mise, maija mēneša noslēgums, TE DEUM LAUDAMUS, relikvijas

 

111

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

CZWARTEK 4 kwietnia
17.3o – Droga krzyżowa, Msza Św. w języku polskim

PIĄTEK 5 kwietnia
7.oo - Msza Św. w języku polskim
9.3o - Msza Św. w języku łotewskim
17.3o - Droga krzyżowa, Msza Św. w języku łotewskim

SOBOTA 6 kwietnia
7.oo - Msza Św. w języku łotewskim
9.3o - Msza Św. w języku polskim
18.3o - Gorzkie żale, Msza Św. w języku polskim

NIEDZIELA 7 kwietnia
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
9.3o - Msza Św.w języku polskim
12.oo - Msza Św.w języku łatyńskim i łotewskim
16.oo - Msza Św.w języku rosijskim
18.3o - Gorzkie żale, Msza Św. w języku łotewskim, zakończenie rekolekciji

CZWARTEK 11 kwietnia
Dzień pamięci Matki Bożej z Lourdes
9.3o - Msza Św. przy ołtarzu Matki Boskiej z Lourdes w języku polskim
12.oo – Msza Św. w języku łotewskim
18.3o – Msza Św. w języku łotewskim

NIEDZIELA 14 kwietnia
NIEDZIELA PALMOWA
9.3o,12.oo,16.oo i 18.3o - Msza Św.,
zbierane są ofiary na trzymanie Duchownego seminarium w Rydze,
proszę o wsparcie tej celi

CZWARTEK 18 kwietnia
WIELKI CZWARTEK
18.3o – Msza Św. w języku łotewskim
Za śpiew himna Przed tak wielkim
Sakramentem odpust zupełny

PIĄTEK 19 kwietnia
WIELKI PIĄTEK
Post sćisly
o godz. 17.oo - nabożeństwoWielkiego
piątka w języku polskim

SOBOTA 20 kwietnia
WIELKA SOBOTA
Od godz.6.oo do godz.12.oo adoracija
w języku łotewskim
12.oo - Msza Św., poświęcenia ognia i
wody w języku polskim

NIEDZIELA 21 kwietnia
WIELKANOC
ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
7.oo - rezukrecija, procesija, Msza Św. w języku polskim
12.oo, 16.oo i 19.oo - Msza Św.

PONIEDZIAŁEK 22 kwietnia
DRUGI DZIEŃ WIELKANOCNY
Msza Św. – 9.3o, 12.oo i o godz.19.oo

SOBOTA 27 kwietnia
Msza Św. – 7.oo i o godz.19.oo w intencji zmarłych

NIEDZIELA 28 kwietnia
II NIEDZIELA WIELKANOCNA -
MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
Msza Św. – 9.3o, 12.oo, 16.oo i 19.oo

 

111

PIĄTEK 1 marca
7.oo – Msza Św.
17.3o – Msza Św. w intencji żywych,
nabożeństwo ku czci Serca Jezusa

SOBOTA 2 marca
7.oo - 17.3o Msza Św. przy ołtarzu Matki Boskiej Lurdes
o powołanie kapłańskie i zakonne

NIEDZIELA 3 marca
VIII NIEDZIELA ZWYKŁA
niedziela adoracyjna
Msza Św. – 9.3o, 12.oo procesija,
16.oo i o 17.3o - poświęcenie przedmiotów religijnych

PONIEDZIAŁEK 4 marca
ODPUSTY ŚW.KAZIMIERZA
Msza Św. – 9.3o przy ołtarzu Św.Kazimierza w języku łotewskim,
12.oo i 17.3o w języku polskim, procesija, zakończenie odpustów

ŚRODA 6 marca
ŚRODA POPIELCOWA, post śćisły
7.oo - Msza Św.
17.3o – Droga krzyżowa
18.3o – Msza Św.

DROGA KRZYŻOWA – we wtorek, środa, czwartek i piątek 17.3o,
W niedziele i dni świąteczne po Mszy Św. o godzinie 9.3o.
Gorzkie żale – w niedziele i dni świąteczne o godzinie 18.oo.
W dni świąteczne 19 i 25 marca DROGA KRZYŻOWA i Gorzkie żale
nie będą

NIEDZIELA 10 marca
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
Msza Św. – 9.3o, 12.oo, 16.oo i 18.3o

PONIEDZIAŁEK 11 marca
Dzień pamięci Matki Bożej z Lourdes
Msza Św. – 9.3o przy ołtarzu Matki Boskiej z Lourdes w języku łotewskim,
12.oo i 18.3o –w języku polskim

NIEDZIELA 17 marca
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
Msza Św. – 9.3o,12.oo,16.oo i 18.3o

WTOREK 19 marca
ŚWIĘTO ŚW.JÓZEFA – OBLUBIENICA NAJŚW.MARYJI PANNY
Msza Św. - 9.3o, 12.oo i 18.3o

NIEDZIELA 24 marca
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
Msza Św. – 9.3o, 12.oo, 16.oo i 18.3o

PONIEDZIAŁEK 25 marca
ZWIASTOWANIE PAŃSKIE
Msza Św. – 9.3o, 12.oo i 18.3o zakończenie odpustów

SOBOTA 30 marca
Msza Św. – 7.oo i o godz.18.3o w intencji zmarłych

NIEDZIELA 31 marca
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
Msza Św. – 9.3o, 12.oo, 16.oo i 18.3o

 

 

 

111

PIĄTEK 1 lutego
7.oo Mszy Św. w intencji żywych,
17.3o – Msza Św, nabożeństwo do Serca Jezusa

SOBOTA 2 lutego
OFIAROWANIE PAŃSKIE (gromniczna)
Msza Św. - 9.3o, 12.oo i o godz. 17.3o
przy ołtarzu Matki Boskej Lurdes o powołanie kapłańskie i zakonne

NIEDZIELA 3 lutego
IV NIEDZIELA ZWYKŁA (adoracyjna)
Dzień pamięci Św. Błażeja
Msza Św. – 9.3o, 12.oo – procesija,
16.oo i 17.3o - poświęcenie przedmiotów
religijnych. Po każdej Mszy Św. błogosławieństwo swiecą św.Błażeja

WTOREK 5 lutego
Dzien pamięci Św.Agaty Panny i Męczeniczki
Msza Św. – 7.oo i o godz. 17.3o
Po Mszy Św. poswięcenie chłeba i wody Św.Agaty

NIEDZIELA 10 lutego
V NIEDZIELA ZWYKŁA
Msza Św. – 9.3o, 12.oo, 16.oo i 17.3o – procesija

PONIEDZIAŁEK 11 lutego
OBJAWIENIE MATKI BOŻEJ W LOURDES
Msza Św. – 9.3o (przy ołtarzu Matki
Bożej w Lourdes w języku łotewskim),
12.oo i o godz. 17.3o w języku polskim,pocesija, Te Deum laudamus, relikwija

NIEDZIELA 17 lutego
VI NIEDZIELA ZWYKŁA Msza Św. – 9.3o, 12.oo, 16.oo i 17.3o

SOBOTA 23 lutego
Msza Św. – 7.oo i o godz.17.3o w intencji zmarłych

NIEDZIELA 24 lutego
VII NIEDZIELA ZWYKŁA
Msza Św. – 9.3o, 12.oo, 16.oo i 17.3o

 

111

WTOREK 1 stycznia
NOWY ROK
UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
Msza Św. – 9.3o, 12.oo, 16.oo i o 17.3o

CZWARTEK 3 stycznia
Msza Św. – 7.oo i o godz. 17.3o Godzina Św.

PIĄTEK 4 stycznia
7.oo – Msza Św. w intencji żywych
17.3o – Msza Św., nabożeństwo ku czci Serca Jezusa

SOBOTA 5 stycznia
7.oo – 17.3o – Msza Św. o powołanie
kapłańskie i zakonne przy ołtarzu Matki
Bożej Lourdes

NIEDZIELA 6 stycznia
II NIEDZIELA BOŻEGO NARODZENIA, OBJAWIENIE PAŃSKIE
niedziela adoracyjna
Msza Św. – 9.3o, 12.oo - procesija, 16.oo i
17.3o - poświęcenie przedmiotów
religijnych

PIĄTEK 11 stycznia
Dzień pamięci Matki Bożej z Lourdes
Msza Św. – 9.3o przy ołtarzu Matki Boskiej z Lourdes w języku łotewskim,
12.oo i 17.3o Msza Św. w języku polskim

NIEDZIELA 13 stycznia
III NIEDZIELA BOŻEGO NARODZENIA, CHRZEST PAŃSKI
Msza Św. – 9.3o,12.oo, 16.oo i 17.3o

Tydzień od 18 do 25 stycznia jest poświęcony modlitwie o zjednoczenie chrześcijan. Wszyscy wierni, którzy w okresie od 18 do 25 stycznia b.r. będą brały udział w modlitwie o zjednoczenie otrzymają odpust zupełny.

NIEDZIELA 20 stycznia
II NIEDZIELA ZWYKŁA
Msza Św. – 9.3o, 12.oo, 16.oo i 17.3o

SOBOTA 26 stycznia
Msza Św. – 7.oo i 17.3o za naszych zmarłych

NIEDZIELA 27 stycznia
III NIEDZIELA ZWYKŁA
Msza Św. – 9.3o, 12.oo, 16.oo i 17.3o